Про нас

Rooftop restaurant & club «PartyFon» працює в унікальному форматі: вдень - це розкішний ресторан із приголомшливим інтер'єром та авторською кухнею,елегантність та розкішна панорама міста Лева, вночі - це яскравий клуб із цікавими програмами щотижня. Ніч для дівчат із дегустацією коктейлів, запальні тематичні вечірки за участі найрізноманітніших гостей, неповторний музичний супровід. І це ще не все. Запити найвибагливіших гурманів смаку та розваг здатні задовольнити майстри своєї справи у «PartyFon».

Насолоджуйтеся цікавим меню від шеф-кухаря, влаштовуйте фотосесії на терасі з неабияким краєвидом, релаксуйте із кальяном на будь-який смак, довіряйте організацію важливої події для Вас, танцюйте, смакуйте...

...живіть яскраво разом із «PartyFon»!

Фотосесія

З часом усе старе забувається, адже втрачає свою актуальність. Тільки ці слова не про фотографії. Завдяки вдалим світлинам ми можемо пригадати щасливі миті з рідними та коханими, їх посмішки і погляди. Та часто приємні спогади спотворюють не вдало підібрані місця для зйомки. Пропонуємо Вам Partyfon, у нас Ви можете замовити фотосесію, процес якої принесе справжнє задоволення Вам та Вашим рідним. Креативний дизайн та майстерність Вам гарантовані! Фотографія – це мистецтво, станьте його творцями!
Усі деталі за номером: +38(067)388-11-33 або partyfonlviv@gmail.com

Весілля

Найщасливіша мить у житті кожного – весілля. Розділіть свою радість разом з Partyfon. Доступні ціни, відмінна якість, зручна локація та витриманий дизайн – це те, що стане запорукою вдалого настрою для наречених і гостей. Залишайтесь щасливими і задоволеними. Partyfon подбає про Ваш комфорт і затишок на належному рівні. Замовлення весіль за номером: +38(067)388-11-33 або partyfonlviv@gmail.com

Бенкети

Важлива подія, а місця святкування ще не обрано? Partyfon знає рішення. Замовте бенкетну залу у Partyfon. і забудьте про зайві клопоти, ми все зробимо замість Вас. Вражаючий дизайн, ввічливий персонал та вишукані страви Вас позитивно здивують. Ми зробимо все, аби Ви та Ваші гості залишились задоволеними. Ваш настрій – це наш успіх!
Замовлення бенкет за номером: +38(067)388-11-33 або partyfonlviv@gmail.com

Підписка